Prepojenie s pokladničnými systémami

Ideálne riešenie pre predajne s bežnou či zvýšenou prevádzkou, ako sú supermarkety, reštaurácie či hotely

Zrýchlenie platobného procesu na vašom mieste

Pripojte svoj platobný terminál k pokladničnému systému, aby ste zvýšili jednoduchosť používania a rýchlosť obsluhy.

Nebudete musieť zadávať sumu platby dvakrát, ale len pri pokladni. Tým sa nielen urýchli proces platby, ale odstránia sa aj zbytočné chyby personálu a zníži sa počet reklamácií. Prepojením platobného terminálu s pokladňou môžete zaistiť budúce zákonné požiadavky na EET.

icon

Podpora pre viac ako 200 pokladničných systémov na trhu

icon

Jednoduché a pohodlné ovládanie z jedného zariadenia

icon

Odstránenie chýb pri zadávaní platieb

icon

Zrýchlenie platieb prostredníctvom online pripojenia

icon

Jednoduché pripojenie vďaka protokolu ECR2

Mám záujem o platobné riešenie

Chcete jednoducho prijímať bezhotovostné platby? Alebo máte záujem o jedno z našich platobných riešení?

Vyplňte nasledujúce údaje a my Vám pripravíme návrh optimálneho platobného riešenia vrátane cenovej kalkulácie.

Mám záujem o platobné riešenie: *
Je potrebné vyplniť políčka označené *

Aké platobné terminály je možné prepojiť?

Obslužné platobné terminály

Najčastejší spôsob prepojenia s platobným systémom je u obslužných terminálov. Je vhodné pre kamenné prevádzky a miesta so zvýšeným predajom. Možno prepojiť aj mobilné platobné terminály v prevádzke.

Obslužné platební terminály

Bezobslužné platobné terminály

Tieto terminály prepájame do mnohých typov samoobslužných zariadení, ktorých súčasťou už je pokladničný systém či riadiaca jednotka. Terminály sú určené pre zariadenia, kde nie je možné poskytovať fyzické služby, ako sú samoobslužné parkoviská, čerpacie stanice, multifunkčné kiosky atď.

Bezobslužné platební terminály

Android terminály a SoftPOS

Tieto inteligentné platobné riešenia sme schopní integrovať s aplikáciami tretích strán končiaci platbou zákazníka. V prípade mobilnej aplikácie SoftPOS nie je nutné kupovať platobný terminál. Platby autorizuje akékoľvek mobilné zariadenie bežiace na operačnom systému Android 5.0 a vyššie pomocou nainštalovanej platobnej aplikácie. Spoločnosti, ktoré využívajú vlastné aplikácie a systémy tieto možnosti Androidu určite ocenia.

Android terminály a SoftPOS

Jednoduchá a rýchla integrácia

Nami ponúkané obslužné a bezobslužné platobné terminály vieme prepojiť s viac ako 200 pokladničnými systémami renomovaných značiek. Tieto prepojenia zaisťujeme pomocou komunikačného protokolu (SONET ECR2).

Vďaka koncepcii priamej komunikácie medzi platobným terminálom a pokladničným systémom je ECR2 protokol nezávislý na platforme (Windows, Linux, Android, atď.). V prípade, že nechcete využívať priamu komunikáciu, podporujeme prepojenie cez dynamickú DLL knižnicu. Pre komunikáciu sú našimi terminálmi podporované protokolmi RS232, TCP/IP.

Na základe požiadaviek klienta náš projektový manažér koordinuje vývoj daného prepojenia. Následne prebiehajú certifikačné testy. Na dohodnuté integračné obdobie zapožičiavame platobný terminál s testovacím prostredím.

Naši obchodní partneri a banky

Naši obchodní partneri a banky

Mám záujem o spoluprácu

Zaujalo Vás naše platobné riešenie a chceli by ste ho integrovať do svojho produktu alebo služby? Chcete sa podieľať na vývoji platobných technológií, ktoré umožňujú prijímanie platobných kariet?

Dajte nám vedieť a my sa vám ozveme.

Mám záujem pracovať na riešení: *
Je potrebné vyplniť políčka označené *